SMDJ64A-AT/TR7
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMDJ64A-AT/TR7
JLCPCB Part #
C523510
Package
SMC(DO-214AB)
Description
103V 29.1A 2uA 3kW@10/1000us 64V 71.1V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS