SMDJ60CA/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMDJ60CA/TR13
JLCPCB Part #
C85585
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-65℃~+150℃ 2uA 31A 3kW 60V 66.7V 96.8V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS