SMDJ54A/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMDJ54A/TR13
JLCPCB Part #
C310138
Package
SMC(DO-214AB)
Description
2uA 34.4A 3kW 54V 60V 87.1V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS