SMDJ51CA-AT/TR7
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMDJ51CA-AT/TR7
JLCPCB Part #
C523499
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 2uA 36.4A 3kW@10/1000us 51V 56.7V 82.4V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS