SMDJ30A-AT/TR7
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMDJ30A-AT/TR7
JLCPCB Part #
C523481
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 2uA 30V 33.3V 3kW@10/1000us 48.4V 62A TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS