SMDJ24CA-AT/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMDJ24CA-AT/TR13
JLCPCB Part #
C523477
Package
SMC(DO-214AB)
Description
24V 26.7V 2uA 38.9V 3kW 77.1A Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS