SMDJ22A/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMDJ22A/TR13
JLCPCB Part #
C310114
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 22V 24.4V 2uA 35.5V 3kW 84.5A IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS