SMDJ220CA-AT/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMDJ220CA-AT/TR13
JLCPCB Part #
C777643
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 220V 246V 2uA 356V 3kW@10/1000us 8.4A Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS