SMDJ20CA/TR7
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMDJ20CA/TR7
JLCPCB Part #
C310113
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 20V 22.2V 2uA 32.4V 3kW@10/1000us 92.6A Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS