SMDJ18CA/TR7
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMDJ18CA/TR7
JLCPCB Part #
C310111
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 102.7A 18V 20V 29.2V 2uA 3kW Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS