SMDJ180CA/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMDJ180CA/TR13
JLCPCB Part #
C777613
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 10.3A 180V 201V 292V 2uA 3kW@10/1000us Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS