SMDJ170A/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMDJ170A/TR13
JLCPCB Part #
C777602
Package
SMC(DO-214AB)
Description
10.9A 170V 189V 275V 2uA 3kW TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS