SMDJ160CA-AT/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMDJ160CA-AT/TR13
JLCPCB Part #
C777594
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 11.6A 160V 178V 259V 2uA 3kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS