SMDJ150CA/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMDJ150CA/TR13
JLCPCB Part #
C777580
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 12.3A 150V 167V 243V 2uA 3kW Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS