SMDJ14CA/TR7
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMDJ14CA/TR7
JLCPCB Part #
C310103
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 129.3A 14V 15.6V 23.2V 2uA 3kW@10/1000us Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS