SMDJ120CA-AT/TR7
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMDJ120CA-AT/TR7
JLCPCB Part #
C523455
Package
SMC(DO-214AB)
Description
120V 133V 15.5A 193V 2uA 3kW@10/1000us Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS