SMD2920B500TF/16
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMD2920B500TF/16
JLCPCB Part #
C269190
Description
-40℃~+85℃ 10A 16V 2W 31mΩ 40A 5A 5mΩ 5s 2920 Resettable Fuses ROHS