SMD1812B110TF/16
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMD1812B110TF/16
JLCPCB Part #
C269133
Package
1812
Description
-40℃~+85℃ 1.1A 1.95A 100A 16V 180mΩ 2mm 3.41mm 300ms 4.73mm 60mΩ 800mW 1812 Resettable Fuses ROHS