SMD1206B150TFT
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMD1206B150TFT
JLCPCB Part #
C269120
Package
1206
Description
-40℃~+85℃ 1.5A 1.6mm 1.8mm 100A 120mΩ 3.4mm 300ms 30mΩ 3A 800mW 8V 1206 Resettable Fuses ROHS