SMD1206B075TF/16
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMD1206B075TF/16
JLCPCB Part #
C269118
Package
1206
Description
-40℃~+85℃ 1.5A 1.6mm 1.8mm 100A 16V 200ms 3.4mm 350mΩ 600mW 750mA 90mΩ 1206 Resettable Fuses ROHS