SMD1206B035TF/16
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMD1206B035TF/16
JLCPCB Part #
C269114
Package
1206
Description
-40℃~+85℃ 1.2Ω 1.8mm 100A 100ms 16V 1mm 3.4mm 300mΩ 350mA 600mW 750mA 1206 Resettable Fuses ROHS