SMD1206B025TF/24
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMD1206B025TF/24
JLCPCB Part #
C269113
Package
1206
Description
-40℃~+85℃ 1.25mm 1.8mm 100A 2.3Ω 24V 250mA 3.4mm 550mA 550mΩ 600mW 80ms 1206 Resettable Fuses ROHS