SMCJ7.5CA-AT/TR7
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMCJ7.5CA-AT/TR7
JLCPCB Part #
C523429
Package
SMC(DO-214AB)
Description
1 1.5kW@10/1000us 100uA 116.3A 12.9V 7.5V 8.33V TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS