SMCJ54CA-AT/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMCJ54CA-AT/TR13
JLCPCB Part #
C523415
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 17.3A 1uA 54V 60V 87.1V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS