SMCJ45CA-AT/TR7
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMCJ45CA-AT/TR7
JLCPCB Part #
C523407
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 20.6A 45V 50V 72.7V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS