SMCJ30A-AT/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMCJ30A-AT/TR13
JLCPCB Part #
C523396
Package
SMC(DO-214AB)
Description
1.5kW 1uA 30V 31A 33.3V 48.4V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS