SMCJ26A-AT/TR7
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMCJ26A-AT/TR7
JLCPCB Part #
C523392
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 26V 28.9V 35.7A 42.1V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS