SMCJ250A/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMCJ250A/TR13
JLCPCB Part #
C310040
Package
SMC(DO-214AB)
Description
1.5kW 1uA 250V 279V 3.7A 405V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS