SMCJ22A-AT/TR7
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMCJ22A-AT/TR7
JLCPCB Part #
C523388
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 22V 24.4V 35.5V 42.3A TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS