SMCJ200CA/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMCJ200CA/TR13
JLCPCB Part #
C310031
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 1uA 200V 224V 324V 4.6A Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS