SMCJ190A-AT/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMCJ190A-AT/TR13
JLCPCB Part #
C777278
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 190V 1uA 211V 308V 4.8A IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS