SMCJ15CA-ATNV
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMCJ15CA-ATNV
JLCPCB Part #
C2833644
Package
SMC(DO-214AB)
Description
1.5kW@10/1000us 15V 18.5V 1uA 24.4V 61.5A@10/1000us Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS