SMCJ13CA-AT/TR7
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMCJ13CA-AT/TR7
JLCPCB Part #
C523376
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 13V 14.4V 1uA 21.5V 69.8A Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS