SMCJ130CA-AT/TR7
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMCJ130CA-AT/TR7
JLCPCB Part #
C523374
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 130V 144V 1uA 209V 7.2A Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS