SMCJ12A-AT/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMCJ12A-AT/TR13
JLCPCB Part #
C523371
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 12V 13.3V 19.9V 1uA 75.4A TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS