SMBJ85CA-AT/TR7
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMBJ85CA-AT/TR7
JLCPCB Part #
C523356
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 137V 1uA 4.4A 600W@10/1000us 85V 94.4V Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS