SMBJ70CA/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMBJ70CA/TR13
JLCPCB Part #
C86298
Package
SMB(DO-214AA)
Description
113V 1uA 5.3A 600W 70V 77.8V Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS