SMBJ60A-AT/TR7
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMBJ60A-AT/TR7
JLCPCB Part #
C523337
Package
SMB(DO-214AA)
Description
1uA 6.2A 600W@10/1000us 60V 66.7V 96.8V TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS