SMBJ45CA
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMBJ45CA
JLCPCB Part #
C309968
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-65℃~+150℃ 1uA 45V 50V 600W@10/1000us 72.7V 8.3A Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS