SMBJ350CA-AT/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMBJ350CA-AT/TR13
JLCPCB Part #
C776990
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 1.1A 1uA 350V 391V 567V 600W@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS