SMBJ26CA/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMBJ26CA/TR13
JLCPCB Part #
C90512
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-65℃~+150℃ 14.3A 1uA 26V 28.9V 42.1V 600W Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS