SMBJ20A/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMBJ20A/TR13
JLCPCB Part #
C309948
Package
SMB(DO-214AA)
Description
18.6A 1uA 20V 22.2V 32.4V 600W TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS