SMBJ190A/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMBJ190A/TR13
JLCPCB Part #
C309945
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 190V 1uA 211V 2A 308V 600W TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS