SMBJ170CA-AT/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMBJ170CA-AT/TR13
JLCPCB Part #
C776863
Package
SMB(DO-214AA)
Description
170V 189V 1uA 2.2A 275V 600W Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS