SMBJ15A/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMBJ15A/TR13
JLCPCB Part #
C78409
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-65℃~+150℃ 15V 16.7V 1uA 24.4V 24.6A 600W TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS