SMBJ150A-AT/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMBJ150A-AT/TR13
JLCPCB Part #
C776828
Package
SMB(DO-214AA)
Description
150V 167V 1uA 2.5A 243V 600W TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS