SMBJ130CA/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMBJ130CA/TR13
JLCPCB Part #
C309933
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-65℃~+150℃ 130V 144V 1uA 2.9A 209V 600W Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS