SMAJ75CA/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMAJ75CA/TR13
JLCPCB Part #
C309911
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-65℃~+150℃ 121V 1uA 3.3A 400W@10/1000us 75V 83.3V Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS