SMAJ70CA/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMAJ70CA/TR13
JLCPCB Part #
C309909
Package
SMA(DO-214AC)
Description
113V 1uA 3.5A 400W 70V 77.8V Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS