SMAJ6.5A-AT/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMAJ6.5A-AT/TR13
JLCPCB Part #
C523252
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 11.2V 35.7A 400W@10/1000us 500uA 6.5V 7.22V TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS